chevron down
Давайте дружить))

Тренування вдома: які вправи варто виконувати вдома?

Тренування вдома: які вправи варто виконувати вдома?

Багато хто вважає, що наростити м’язи можна лише у тренажерній залі. Фактично ж у тренажерній залі ми «ламаємо» м’язи, а опісля – відновлюємо їх відпочинком, харчуванням та сном вдома.

Та хіба було б чудово, якщо б ми могли досягти усього цього в одному місці?

Але все це реально! Завдяки спеціальному комплексу для тренувань вдома!

Але кому слід займатися вдома, які переваги та недоліки домашніх тренувань та як скласти оптимальний план для домашніх занять?Чи підійдуть домашні тренування саме мені?

Сама проста відповідь: так, якщо ви поки що не хочете ходити до тренувальної зали. Але на цьому етапі дуже важливо знайти основну причину, чому вам не хочеться відвудувати спеціалізований заклад.

1. Новачки

Серед початківців поширена помилка, що над ними будуть насміхатися більш досвідчені спортсмени.

Це абсолютно хибна думка. Кожен бодибілдер добре пам'ятає свій початок, тому проявляє до новачків не зневагу, а навпаки – повагу. Тому, якщо головна причина вашого небажання ходити до тренажерної зали ця – саме час змінити думку та спробувати купити абонемент.

З іншого боку – якщо у вас не так багато вільного часу для тренувань або для початку ви хочете розвити правильну координацію рухів – зупиніться на домашніх тренуваннях.

2. Жінки

Жінок у спортзалах набагато менше, ніж чоловіків.Одна з головних причин – тому, що вони не хочуть бути «накачаними» та схожими на чоловіків.

Насправді, для того щоб досягти «олімпійських» форм потрібно дуже багато тренуватися, дотримуватися спеціального харчування. Від регулярних помірних вправ ви лише покращете свою фігуру, тож не слід оминати тренажерну залу з цієї причини.

3. Будь хто у надзвичайній ситуації

Епідемія коронавірусу показала, що у надзвичайних умовах ми можем легко опинитися ізольованими на тривалий час. Більш того, зіпсувати плани на відвідування тренажерного залу можуть:

• Сімейні обставини,

• Фінансові труднощі,

• Ненормований графік роботи, тощо.

І в такому разі, навіть ті, хто регулярно відвідували тренажерну залу, можуть опинится у пастці між 4 стінами.

Саме тому завжди бажанно мати тренувальне снарядження вдома.

Але що обрати для домашніх тренувань?

Рекомендуємо звернути уваги на засоби, які

• легко зберігати,

• недорого коштують,

• дозволяють тренувати усі групи м’язів.

Перший та найважливіший інструмент для цього – ваги. Одноручні гантелі відповідають усім описаним вище вимогам, але вони не надто практичні. Окрім, того, варто додатково придбати диски, адже для кожної групи м’язів потрібна різна вага. В результаті ціна не така вже низька, а для зберігання гантелів потрібне місце.

Якщо потрібен максимально простий та недорогий варіант, рекомендуємо обрати полосу опору.

Цей простий спортивний аксесуар можна використовувати будь-де. Крім того, полоса опору дозволяє якісно тренерувати усі групи м’язів, тому стане відмінним вибором для домашніх занять.

Доповнити домашню тренажерну залу також можна скакалкою та фітнес-резинками.

З таким набором можна легко організувати якісні тренування та швидко привести себе у форму.

Переваги та недоліки домашніх тренувань

Тренування вдома має багато переваг:

1. Ви можете одночасно тренуватися і дивитися улюблений серіал,

2. Вам не потрібно чекати на тренажер,

3. Ви можете тренуватися у зручному одягу,

4. Вам не потрібно втрачати час на дорогу до тренажерної зали та назад,

5. Тренуватися вдома значно дешевше, адже не потрібно купувати абонемент щомісяця.

Серед головних недоліків домашніх тренування можна виділити наступні:

• Для тренувань вдома часто не вистачає мотивації,

• Вдома немає усіх тренажерів,

• Відсутність інших спортсменів, які надихають,

• Відволікаючі фактори.

Тренеруватися вдома комфортно та просто, але якщо раптом ви відчуваєте зниження мотивації або досягли рівня, який можуть забезпечити домашні заняття, тоді рекомендуємо почати ходити у тренажерну залу.

Висновки

Домашні тренування мають чимало переваг. Вони відмінно підходять як жінкам, так і чоловікам. Але варто пам’ятати, що для нарощування м’язів недостатньо одних лише тренувань. Важливо правильно харчуватися, дотримуватися режиму сну та відпочінку, а також підтримувати організм за допомогою спеціалізованих спортивних добавок. У нашому магазині представлені найрізноманітніші спортивні добавки відомих брендів, тож підібрати оптимальні комбінації для досягнення максимального результату нескладно.