chevron down
Давайте дружить))

Залишайтеся у формі навіть в домашньому офісі!

Оскільки нові випадки коронавіруса підтверджуються щодня, більшість людей перебуває в режимі карантину. У багатьох країнах фітнес-центри, спортивні клуби та інші спортивні заклади тимчасово зачинені. Тривале перебування вдома може серйозно ускладнити підтримання фізичної активності, а в поєднанні з сидячим способом життя, може мати негативний вплив на здоров'я та якість життя в цілому. Більш того, перебування в карантині може спричинити додатковий стрес і навіть вплинути на психічне здоров'я. Заняття спортом і медітації у цей складний час допоможуть зберегти спокій і здоров'я.

ВООЗ рекомендує займатися по 150 хвилин помірною фізичною активністю або 75 хвилин інтенсивною в тиждень або ж поєднувати їх. Ці рекомендації можна застосовувати навіть в домашніх умовах.

Так, для регулярних інтенсивних тренувань вдома можна придбати набір фітнес-резинок, скакалку або полосу опору. Ці аксессуари не займають багато місця, прості у використанні, а при цьому дозволяють тренувати усі групи м’язів.

Окрім цього, рекомендуємо звернути увагу наступні прості поради, які допоможуть зберегти рухову активність, здоров’я та гарне самопочуття:

  •        Короткі перерви на розминку протягом дня.

Короткі розминки стануть чудовим способом відволіктися від роботи та підтримати рекомендований ВООЗ рівень фізичної активності. Танці, рухливі ігри з дітьми, а також виконання домашніх обов'язків, допомагають залишатися фізично активними під час карантину.

  •        Сучасні онлайн ресурси.

Скористайтеся перевагою різних онлайн-ресурсів, де показують різні комплекси фізичних вправ. Багато з них знаходяться на YouTube в безкоштовному доступі. Якщо у вас немає досвіду у виконанні тих чи інших вправ – будьте обережними та враховуйте свої фізичні можливості.

  •        Ходьба.

Ходіння по периметру навіть в невеликих приміщеннях або марш на місці допоможуть залишатися активними кожного дня. Під час телефонних розмов – ходіть або хоча б вставайте, це допоможе збільшити щоденну рухливість. Якщо ви вирішили зайнятися спортом на вулиці або просто прогулятися, переконайтеся, що ви витримуєте дистанцію щонайменше 1 метр з іншими людьми.

  •        Проводьте більше часу стоячи.

Скоротіть час сидіння і за будь-якої нагоди намагайтеся більше стояти. Сучасні виробники пропонують  столи на високих ніжках, які дозволяють працювати стоячи. Під час відпочинку в сидячому положенні робіть акцент на розумову діяльність: читайте, грайте в настільні ігри чи збирайте пазли.

  •        Розслаблення.

Медитація та вправи на розслаблення допоможуть зберігати спокій та гарний настрій незважаючи на зовнішні фактори.

Для підтримки оптимального стану здоров'я, також важливо пам'ятати про необхідність повноцінного харчування і вживання достатньої кількості води. ВООЗ рекомендує пити воду замість цукровмісних напоїв. Хорошим вибором також стануть якісні ізотоніки відомих виробників спортивного харчування. Вони чудово відновлюють водно-солевий баланс після активних занять спортом.

Обмежте або виключіть споживання алкогольних напоїв і простежте за повним виключенням споживання алкогольних напоїв молодими людьми, вагітним і годуючим жінкам. У щоденному раціоні зробіть акцент на фрукти і овочі, обмежте споживання солі, цукру і жиру. Віддавайте перевагу цільнозерновим, а не рафінованим продуктам. Для підтимки імунітету – додайте у щоденний раціон вітамінно-мінеральні комплекси.

На нашому сайті ви знайдете якісні спортивні добавки, аксесуари для занять спортом та корисні статті, які допоможуть залишатися здоровими та у гарній формі навіть під час карантину.4